Schoolteam

Printvriendelijke versie
Frank Baeyens, Directeur

Rudi Demoitié

Daniël Caron

Frank Baeyens

directeur
 

frank.baeyens@hdc.ksleuven.be

 

Rudi Demoitié

directeur schoolorganisatie
en leeromgeving

rudi.demoitie@hdc.ksleuven.be

 

Els Pitschon

directeur leerlingenzorg
 

els.pitschon@hdc.ksleuven.be

 

Jill Lemaire

coördinator 1e graad

jill.lemaire@hdc.ksleuven.be

 

Anneleen De Backer

coördinator 2e graad

anneleen.debacker@hdc.ksleuven.be

 

Caroline Franck

coördinator 3e graad

caroline.franck@hdc.ksleuven.be

 

Gunter Meerkens Josse Versin

Gunter Meerkens

directiesecretaris

info@hdc.ksleuven.be

 

Tom Dumoulin

boekhouder

tom.dumoulin@hdc.ksleuven.be

 

Josse Versin

huismeester en preventieadviseur

josse.versin@hdc.ksleuven.be

 



 

ICT-team
Gert Ghysbrecht
Sven Janssens
Jo Vanhaecht

ict@hdc.ksleuven.be



 

Het leerkrachtenkorps en het ondersteunend personeel is via e-mail bereikbaar op
voornaam.achternaam gevolgd door @hdc.ksleuven.be.

Leerlingen en hun ouders kunnen de leerkrachten ook eenvoudig bereiken
via een bericht in Smartschool.

 

leerkrachtenkorps (september 2014)

(KV, september 2014)

leerkrachtenkorps (februari 2009)
(JS, februari 2009)